Први интернационални састанак у оквиру нашег Еразмус+ К2 пројекта ~Makerspaces in the School Setting~

На данашњој приредби добродошлице, коју смо припремили за наше госте на првом састанку у оквиру К2 пројекта, наши су ђаци показали сва своја умећа и пребазишли очекивања!

На бриљантном енглеском приредбу је водила наша Дуња, а на сцени су се смењивале песма, игра и рецитација. Осмеси, емоције и интерпретације ђака били су делотворнији од било ког превода. Кад емоцијама говоре сви их разумеју. Преносимо одушевљење наших партнера из Турске, Пољске и Словеније, а велико браво и свака част представника тима школе из Новог Сада.

Искрено, нисмо ни сумњали у интерпретације наших ђака али су опет успели да превазиђу сва наша очекивања. Још једно велико браво за све учеснике у данашњој приредби.