Мала књижевна чаролија: Креативно писање за основце

Пројекат “Мала књижевна чаролија: Креативно писање за основце” реализујемо у периоду од 01.05.2023. до 23.12.2023. године.

📚📚Циљ пројекта је подстицање креативности код деце, развијање читалачке културе и унапређивање рада школске библиотеке.

Након што нам је пројекат одобрен почели смо најпре са уређењем школске библиотеке, а затим са реализацијом планираних радионица. У сарадњи са огранком Градске библиотеке, а у жељи да нашим ученицима умеће писања приближи стручно лице, радионице реализује библиотекарка сеоске библиотеке Драгана Симић.Ученици, који су имали жељу да учествују у овим радионицама, након првих сусрета веома су задовољни и нестрпљиво очекују нову радионицу.

📖 Финални продукт овог пројекта биће штампана књига радова насталих у току ових радионица. 📖

👉👉Средства за реализацију пројекта смо обезбедили пријавом на Конкурсу за финансирање и суфинансирање програма и пројеката у области образовања у АП Војводини у 2023. години – финансирање и суфинансирање програма и пројеката у области основног и средњег образовања у АП Војводини у 2023. години. 👈👈