Упис ученика у први разред 2020/2021.

Поштовани родитељи,

У вези активности везаних за упис ученика у први разред  у школској 2020/2021 годину, обавештавамо Вас о следећем:

• Своје интересовање за упис Вашег детета у основну школу, можете исказати електронским путем преко Портала е-управа;
  • Све додатне информације можете добити код секретара школе Весне Тобџић-Безкорвајниј, на број телефона 064/4 931 945, средом и петком у периоду од 10.00-14.00 часова и
  • Питања у вези уписа у први разред можете поставити и електронским путем, mail адреса  aleksastep@mts.rs

Министарство просвете, науке и технолошког развоја, у сарадњи са Кабинетом Председника Владе и Канцеларијом за информационе технологије и електронску управу припремило је нове процедуре уписа деце у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину.

Наведене процедуре имају за циљ да поједноставе, у административном смислу, упис деце у приви разред основне школе, како родитељима, односно другим законским заступницима деце, тако и школама.

Више информација о упису деце у школску 2020/2021. године можете наћи у документу који се налази у прилогу.